Pomysłowość w branży świadczącej usługi o charakterze erotycznym jest niczym nie ograniczona. Mamy kluby go go, peep show, masaże erotyczne, agencje towarzyskie i… nagie sprzątaczki. Pomysł nie jest nowy. Na zachodzie firmy oferujące sprzątanie nago funkcjonują od lat. W Norwegii na przykład, sprzątanie topless stało się przykrywką pozwalającą funkcjonować prostytutkom. W Polsce jest to na razie nowość i trzeba przyznać, że nie jest to usługa dostępna we wszystkich większych miastach.

Czym zajmuje się naga pokojówka ? Prasuje, odkurza, myje okna, pierze tapicerkę czyli wszystko to co jej ubrana konkurentka. Panie dostępne są w różnych opakowaniach lub są zupełnie nagie. Oprócz standardowych usług porządkowych oferują pewnie usługi dodatkowe, ale o tym oficjalnie milczy się, ze względu na prawo. Faktem jest, że niektóre firmy zastrzegają, że jakiekolwiek „poszerzanie” usługi jest kategorycznie zabronione. Obie strony, zarówna naga sprzątaczka jak i jej klient zobowiązane są przestrzegać zasad nietykalności cielesnej.

Sprzątanie w bieliźnie czy sprzątanie topless jest teraz hitem na wieczorach kawalerskich. Gdzieś w trakcie imprezy, kiedy zbierze się już trochę brudu, do drzwi puka pani wyposażona w pełne asortyment środków czystości i szmateczek. Ku zaskoczeniu osób nie wtajemniczonych zrzuca ubranie i rozpoczyna prace porządkowe. Trzeba przyznać, że to bardzo funkcjonalny pomysł…