Chyba żadnemu mężczyźnie nie trzeba mówić o tym, jak niejednokrotnie trudno jest doprowadzić kobietę do orgazmu. W przypadku każdej z nich, mechanizm ten działa nieco inaczej, dlatego nie ma jednej recepty na to jak się zachować i co zrobić by partnerka znalazła się dzięki nam w siódmym niebie. Trzeba nauczyć się jej ciała aby wiedzieć, które pieszczoty działają na nią szczególnie intensywnie. Istnieją jednak takie części ciała, które są bardzo podatne na dotyk, a jeśli zrobimy to w odpowiedni sposób, doprowadzenie kobiety do orgazmu będzie znacznie łatwiejsze. O które fragmenty ciała naszej partnerki powinniśmy zatem dobrze się zatroszczyć?

Biust

Kobiecy biust to ta część jej ciała, na którą mężczyźni zwracają uwagę na pierwszym miejscu. Bez względu na to czy partnerka ma mniejsze czy nieco większe piersi, zwykle ich dotykanie jest pierwszym elementem gry wstępnej. Niestety, nie każdy mężczyzna, niesiony falą podniecenia, robi to dobrze. Natarczywe ugniatanie kobiecych piersi nie jest najlepszym pomysłem na wzbudzenie w niej pożądania. Przynajmniej na początku dotyk musi być delikatny i subtelny. Muśnięcie dłonią może podniecić ją znacznie bardziej aniżeli ściskanie.

Warto także wiedzieć, że to zewnętrzna część piersi jest najbardziej czuła na jakikolwiek dotyk. Liczne zakończenia nerwowe sprawią, że partnerka będzie odczuwała dużą przyjemność z ich stymulacji, a w miarę wzrostu jej podniecenia, można próbować ssania piersi czy nawet ich podgryzania. Cały czas trzeba jednak bacznie obserwować reakcję kobiety na takie gesty.

Usta

Całowanie kobiety w usta może przynieść równie dobre efekty, ale podobnie jak w poprzednim przypadku, należy to robić dobrze. Intensywne pocałunki, które często nazywane są „mokrymi”, kiedy mężczyzna wpycha kobiecie język do ust nie zawsze są dobrym pomysłem. Tak jak w przypadku piersi im delikatniej zaczniemy, tym większe podniecenie wzbudzimy w naszej kochance. Pocałunki powinny raczej drażnić jej zakończenia nerwowe i powodować, że będzie chciała więcej.

Pośladki

Kobiece pośladki według wielu mężczyzn wręcz proszą się o to aby wylądował na nich mocny klaps. Oczywiście może być to podniecające, ale trzeba najpierw się upewnić, że nasza partnerka nie będzie miała nic przeciwko temu. Można zacząć od ich masowania czy też podszczypywania i sprawdzić czy taki dotyk jest dla kobiety czymś podniecającym. Na pośladkach znajduje się również wiele zakończeń nerwowych, dlatego istnieją bardzo duże szanse, że stymulacja tej części ciała zostanie przez partnerkę dobrze przyjęta.

Łechtaczka

Pieszczenie łechtaczki to często punkt kulminacyjny, który może doprowadzić kobietę do satysfakcjonującego orgazmu. Jest to organ, który ma w ciele kobiety wyłącznie jedną funkcję – wzbudzanie rozkoszy, zatem wykorzystanie jej w erotycznych pieszczotach może zapewnić mężczyźnie sukces. Partner może to robić zarówno palcami jak i ustami oraz językiem. Wiele zależy od osobistych preferencji kobiety, ale wiele z nich odczuwa szczególnie mocne doznania jeśli partner wchodzi w nią i jednocześnie stymuluje łechtaczkę palcami.