Sex u dentysty

Paweł był stomatologiem z długą praktyką. Od ponad 15 lat leczył zęby, najpierw w państwowej przychodni, teraz w ośrodku niepublicznym. Był kawalerem. Choć na jego fotelu w gabinecie siadało już wiele kobiet, dziewczyn, atrakcyjnych, mniej atrakcyjnych, młodszych, starszych, a wiele z nich stanu wolnego, to jednak nigdy jakoś znajomość z nimi nie trwała dłużej, niż to było konieczne przy okazji leczenia zęba. Zastanawiał się już, czy aby przypadkiem nie odstraszał ich jego zawód, bo trzeba sobie powiedzieć prawdę, przychodziły do niego z bólem zęba, a on często im go również zadawał – borowaniem. Brr... Z drugiej jednak strony, teraz, kiedy pracował na własny rachunek, w prywatnej przychodni, nie narzekał na budżet, z powodzeniem utrzymałby z tych pieniędzy rodzinę. Cóż, jak się już rzekło, nie było mu do tej pory dane jej mieć. A był zdrowym mężczyzną, mającym zwykłe potrzeby – ileż to razy musiał wstrzymywać swoją chuć, by nie rzucić się na swoje pacjentki, bezbronne na jego fotelu stomatologicznym. Tym bardziej, że pracował bez żadnej pomocy stomatologicznej, bez żadnej pielęgniarki, praktykantów itd. Do czasu. Od pewnego czasu przychodziła na wizyty Magda, brunetka, 24- latka. Była panną, choć już wkrótce miało się to zmienić. Za 2 miesiące wychodziła za mąż, i chciała do tego czasu doprowadzić swoje zęby do idealnego stanu, tak by w dniu ślubu były i zdrowe, i lśniły na błysk. Była u Pawła już dwa razy, z każdej wizyty zadowolona, bo choć dentysta nie był tani, to jednak za takie efekty płaciła bez skrupułów. Właśnie czekała przed drzwiami, w małej poczekalni, na swoją 3 wizytę. Zza drzwi dobiegał odgłos wiertarki, i co jakiś czas krzyczało dziecko. To częste sceny u dentystów – pomyślała – nikt nie lubi dentystów, a już szczególnie dzieciaki. Minęło 5 minut, i z gabinetu wyszła matka z 10 – letnim synkiem. Mały miał oczy we łzach, ale chyba się cieszył, że to już po wszystkim. Magda odważniej niż malec wkroczyła do pokoju, gdzie Paweł właśnie kończył uzupełniać kartę małego pacjenta. Odpowiedział Magdzie na jej wesołe Dzień Dobry, schował jedną, a wyciągnął drugą kartę, tym razem Magdaleny. Rzucił na nią okiem, przypomniał sobie co ma zrobić z jej zębami dzisiaj, i podszedł do umywalki umyć ręce. Magda tymczasem już siedziała na fotelu i obciągała swoją spódnicę z powrotem na kolana, ponieważ kiedy siadał, niebezpiecznie jej zdaniem podjechała do góry.

- I co, jak się Pani czuje po ostatniej wizycie?

- Jak zwykle, Panie doktorze, jestem w pełni zadowolona, zęby nie bolały po ostatnim borowaniu prawie wcale...

- No ładne mi prawie wcale. Nieźle się nawierciłem ostatnio, musieliśmy tamować nawet krew z dziąsła, a Pani jak zwykle mężnie. Podziwiam!

Zabrał się do pracy. Przyjrzał się dokładnie swojej pacjentce – na zęby i usta patrzył z czysto zawodowym zaciekawieniem, natomiast reszta mocno już na niego oddziaływała. Magda miała włosy rozpuszczone, sięgały do ramion. Na szyi wisiał skromny łańcuszek z małym kamykiem. Na górze była ubrana w seledynową koszulkę na cienkich ramiączkach. Były tak wąskie, że ledwo skrywały paski przytrzymujące stanik. Ten z kolei był granatowy. Piersi miała według niego średnie, takie w sam raz dla jego rąk.

- Pewnie bym je zmieścił w dłoniach, gdybym miał okazję – gdzieś przez chwilę pomyślał.

Na dole spódniczka, do kolan, w ciemnym kolorze. Na nogach Magda miała rajstopy w brązowym kolorze. Buty były szpilkami, jednak na niewielkim obcasiku. Paweł wymienił w wiertarce wiertło, tym razem założył grube, musiał wwiercić się w zębinę niemal do samego korzenia.

- Może boleć, to chwilę musi potrwać, ale jakby co, to proszę kiwać głową, odchylać ją, ściskać poręcze fotela, albo mnie kopnąć, będę wiedział, że ma Pani dość – zażartował sobie widząc przerażone oczy Magdy. Pacjentka nic nie powiedziała, miała rozdziawione usta, pełne wacików.

Przyłożył wiertarkę do zęba, nacisnął nogą na pedał wprawiając wiertło w ruch. Po gabinecie rozległ się niski odgłos . . .

Aby dokończyć czytanie i mieć dostęp do tysięcy darmowych
opowiadań erotycznych załóż konto za darmo.

REJESTRACJALOGOWANIE

Scroll to Top