Jeśli mówiąc o seksie lub myśląc o seksie jedyną rzeczą jaka przychodzi Ci do głowy jest sama penetracja seksualna – to znaczy że omija Cię wiele przyjemności. Dobra gra wstępna przed samym aktem może być idealnym rozwiązaniem, które zaowocuje bardzo udanym seksem. Używanie języka w odpowiedni sposób może sprawić że gra wstępna przeniesie was na wyższy level, sprawiając że Twoja partnerka będzie miękka w kolanach już na samym początku. Ciarki i mrowienie, które poczuje Twoja wybranka mogą być dla niej bardzo zmysłowym doznaniem. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz użyć swojego języka gdziekolwiek tylko chcesz na ciele – zaczynając od uszu, a kończąc na łechtaczce! A więc przejdźmy do konkretów.

Jeśli planujesz zrobić użytek ze swojego języka, bądź pewny, że oboje jesteście czyści – wzięcie kąpieli lub prysznica przed stosunkiem było by wskazane. Po namiętnym pocałunku w usta, przenieś swoją uwagę na uszy. Liż małżowinę delikatnie i nigdy nie wkładaj języka do środka, możesz być pewien, że Twojej partnerce nie przypadnie to do gustu. Dalej możesz zacząć składać pocałunki na szyi i powoli przesuwać się w inne rejony jak na przykład sutki. Pozwól sobie na trochę zabawy, kreśl okręgi w około brodawek, podgryź od czasu do czasu sutek. Natomiast ssanie jest kategorycznie zakazane – większość kobiet kojarzy tą czynność z karmieniem piersią. Przenieś się w kierunku pępka i następnie powoli, delikatnie do strefy intymnej. Możesz spędzić więcej czasu tam na dole i sprawić by doszła jeśli to jest twoim zamiarem. Możesz również lizać jej wewnętrzną część ud i powoli przenosić się do jej stóp. Omiń część ze stopami jeśli nie są one wystarczająco czyste lub jeśli Cię to po prostu nie kręci. Pamiętaj, zaspokajanie swojej partnerki może być również bardzo podniecające dla Ciebie!
Dobra lekcja lizania może utorować wam drogę do wspaniałej nocy. Dla zwiększenia frajdy, możecie zamieniać się rolami.

W tym wszystkim nie można zapomnieć o zapewnieniu atmosfery na odpowiednim poziomie. Mężczyzną niewiele potrzeba ale kobieta zapewne doceni kwiaty w pokoju, świeczki, dobrą muzykę. No właśnie ale jaką muzykę? Najlepiej coś czego oboje lubicie słuchać. Równie dobrze razem możecie ułożyć własną playlistę co da wam pewność odpowiedniego wyboru. Później może się zdarzyć, że Twoja partnerka by zasygnalizować Ci, że jest w „nastroju” po prostu puści waszą piosenkę do uprawiania miłości. Dla zwiększenia zabawy od czasu do czasu możecie zmieniać swoją piosenkę na bardziej aktualną i popularną, wtedy gdy usłyszycie ją w radiu zapoczątkujecie zabawny rytuał do pocałunków lub nawet stosunku. Oto parę rekomendacji gdybyście mieli problem z wyborem piosenek:

Zara Zara Touch Me – Race
Aaj Phir Tumpe Pyaar – Hate Story 2
Aao Na Gale Lagao Na – Mere Jeevan Saathi
Kaante Nahi Katte – Mr India
Gunther – Touch Me