Mimo swobodnego dostępu do zabawek erotycznych mało która para się na nie decyduje. Brak wcześniejszej styczności z tego typu gadżetami sprawia, że większość ludzi podchodzi do z nich z dużą dozą dystansu i rezerwy. Również brak więzi z partnerem może wywoływać obawy braku akceptacji z jego strony, pomimo tego że ta druga strona chciałaby jednak spróbować.

Statystycznie rzecz biorąc spora ilość stosunków kończy się bez wielkiego „o” z jej strony. Zazwyczaj wyłącznie mężczyźni szczytują, a kobiety pozostają rozczarowane z pewnego rodzaju niedosytem. Sprawdź jak to zmienić.

By rozwiać nudę w sypialni

Nawet najlepszy seks może się znudzić. Pożycie intymne musi być ciągle urozmaicane, aby mogło być utrzymane na odpowiednio wysokim poziomie. A wbrew pozorom wystarczy tak niewiele, aby Twój partner oszalał na Twoim punkcie i ani myślał rozglądać się za inną.

Pamiętaj również, że mężczyźni nie rodzą się z umiejętnością doprowadzania kobiet do orgazmu. Tego rodzaju sprawności nabywają poprzez praktykę i doświadczenie. Dlatego jeśli Twoja druga połówka nie sięga postawionej mu przez Ciebie poprzeczki w łóżku to będziesz musiała mu w tym pomóc, gdyż na szali leżą przecież Twoje przyjemności.

Czasami w sypialni wieje nudą i zazwyczaj jest to nieuniknione w wieloletnich związkach. Wystarczy jednak tak niewiele, by w obojgu kochanków zapłonął dawny ogień. Zakup kilku kilku gadżetów erotycznych, w tym wibratora rozpali wyobraźnie i nada pożyciu intymnemu zupełnie nowy rytm.

Mały ale wariat

Wbrew pozorom to nie wielkość decyduje o sprawności poszczególnych wibratorów. Czasami wystarczy odpowiedni kształt lub szereg stymulujących kobiece punkty wibracji, by doprowadzić przedstawicielkę płci pięknej na szczyt.

Jeśli do tej pory nie miałaś styczności z wibratorami to koniecznie zacznij od zabawek mniejszego kalibru. Do wybrania odpowiedniego gadżetu zachęć również swojego partnera, w szczególności w sytuacji, gdy wybrana zabawka ma służyć wam obojgu.

Totalnie nie znasz się na tego typu gadżetach? Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: https://twojaintymnosc.pl/wibrator. Pamiętaj, że w łóżku liczy się zadowolenie obojga partnerów, a nie tylko jednej strony. Dlatego jeśli Twój partner nie spełnia Twoich oczekiwań to weź sprawy w swoje ręce i naucz go tego, w jaki sposób doprowadzić Cię do rozkoszy. Bierz pod uwagę, że udane pożycie intymne jest gwarancją udanego związku, a relacja bez pomyślnego seksu może się bardzo szybko zakończyć.