Regularnie życie seksualne ma zbawienny wpływ na zdrowie. Seks przynosi wiele przyjemności,ale także ma niesie za sobą dużo korzyści zdrowotnych.  Zanim powiesz swojemu partnerowi kolejny raz nie, warto się zastanowić nad plusami regularnego współżycia. Zwłaszcza,że według przeprowadzonych badań tylko 5 procent par regularnie współżyje. Mężczyźni i kobiety nie bądźcie bierni – pora zmienić statystyki.

SPALANIE KALORII

Czy zdajesz sobie sprawę z tego ile kalorii spalasz podczas uprawiania seksu? Ponoć podczas jednego stosunku płciowego możesz spalić nawet 400 kalorii, co jest równoznaczne z 30 minutami na bieżni. Masz dwa w jednym, przyjemność i sport w dodatku radością dzielisz się ze swoim partnerem. Zachęcamy do próbowania wielu pozycji, bo różne łóżkowe akrobacje, to różna liczna spalonych kalorii. Dla przykładu: na misjonarza – 112 kalorii, na pieska – 400 kalorii, pozycja 69 – 178 kalorii. Już przy samej grze wstępnej jesteś w stanie spalić 8 kalorii, jeżeli zabawisz się w poszukiwanie łechtaczki.

OJJJ DZIŚ NIE,BO MAM MIGRENĘ

Seks kojąco działa na bóle,także twoja partnerka nie powinna się już wykręcać od stosunku ponieważ masz w swym posiadaniu mocny argument. Nasz organizm w trakcie kochanie się wydziela mnóstwo endorfin, które w naturalny sposób obniżają ból fizyczny i psychiczny. Osoby cierpiące na nieustanne migreny powinny skusić się na seksualną terapię zwalczania migreny.

NARZĄD DŁUGO  NIEUŻYWANY ZANIKA

Abstynencja seksualna niesie za sobą problemy zdrowotne. Kobietom mogą towarzyszyć takie dolegliwości,jak: stany zapalne dróg moczowo-płciowych, zakażenia grzybiczne czy infekcje. Po długiej wstrzemięźliwości panie mogą mieć problemy z osiąganiem orgazmu, cierpieć na suchość pochwy. Panowie natomiast mogą mieć problemy ze wzwodem.

Jeżeli mamy stałego partnera,to nie tłummy swoich popędów seksualnych, które są naturalną potrzebą biologiczną. Seks, to przecież samo zdrowie i niesamowita satysfakcja dzielenia się sobą nawzajem.