Od zawsze ludzie chcą, a nawet potrzebują seksu. Nie chodzi tu już o samo rozmnażanie się, ale przyjemność oczywiście. W zależności od kraju ludzie mają różne podejście do tematu. Jedni absolutnie nie chwalą się swoimi podbojami, drudzy przechwalają się tym na lewo i prawo. Jedni uwielbiają seks, inni twierdzą, że nie jest im potrzebny do życia. W artykule chcielibyśmy przedstawić Wam podejście do seksu naszych sąsiadów – Czechów.

Wiemy, że Czesi to bardzo rozrywkowy kraj, lubią się bawić, mają bardzo luźne podejście do życia, kiedy nadchodzi weekend Czesi odcinają się od pracy i telefonów… Czy w seksie są tacy jak w życiu?

Życie codzienne a seks wśród społeczeństwa Czechów.

Jak już wspomnieliśmy wyżej, Czesi to bardzo rozrywkowi ludzie. Uwielbiają się bawić. Równie mocno uwielbiają seks. Niczym on jednak nie przypomina seksu Polaków. Czesi są delikatni, nie skaczą z kwiatka na kwiatek, ale co dla wielu może być zaskakujące… są bardzo liberalnym krajem, jeśli chodzi o kwestie gejów, lesbijek, biseksualistów czy osób transpłciowych. W 2006 roku to właśnie w Czechach zalegalizowano rejestrowane związki partnerskie – dla par tej samej płci. Zaś od 2018 roku rząd chce również wprowadzić możliwość zawarcia związku małżeńskiego gejów, lesbijek… Jesteście zdziwieni?

Czesi są uważani za jeden z najbardziej tolerancyjnych Państw Środkowej Europy jeśli chodzi o homoseksualizm i małżeństwa tej samej płci. Społeczeństwo (i to aż 86%) chce by prawo do zawarcia związku małżeńskiego gejów i lesbijek stało się w kraju możliwe. Warto również wspomnieć, że Praga (Stolica Czech) jest bardzo znana ze swojej otwartości – nie tylko dla nocnych imprez i szaleństw (a klubów, które oferują tutaj rozrywkę… mniejszościom seksualnych jest cała masa) ale również dla osób ze środowiska LGBT.

Jeśli więc… wśród czytających ten artykuł są zainteresowani… Wsiadajcie w pociąg i ruszajcie bawić się do stolicy Czech! Praga stoi dla Was… otworem!