Kobiecy wytrysk stanowi  magiczne zagadnienie dla wielu z nas, a znane jest szczególnie przez amatorów różnej maści materiałów erotycznych, czy znawców anglojęzycznej literatury pod pojęciem squirting orgazm czy female ejaculation. Istnieje jeszcze bardzo wiele nazw dla tego pięknego stanu kobiecej przyjemności jak choćby mokry orgazm, czy bardziej fachowo wytrysk pochwowy. Jednakże pomimo pozornej odległości tego zjawiska zdarza się ono stosunkowo często, o czym przeczytać można na różnego rodzaju forach dyskusyjnych i komentarzach kolejnych artykułów na ten temat, pojawiających się w sieci. Jeżeli Ci się to przydarzyło to jesteś szczęściarą i zapewniam Ciebie, że nie masz się czego wstydzić. Jeśli natomiast nie zaznałaś nigdy tego niezwykłego stanu, to z całą pewnością powinnaś przeczytać ten artykuł gdyż zarówno Ty sama jak i Twój partner bardzo wiele tracicie.
Czym jest kobiecy wytrysk i czy każda kobieta ma szansę doznać tej formy orgazmu?

Samo pytanie wydaje się być wystarczającą na nie odpowiedzią, a mianowicie jest wytryskiem pewnego rodzaju płynu z pochwy podczas przeżycia silnego orgazmu u kobiety. Zjawisko to zachodzi stosunkowo często przy kolejnych orgazmach, gdy wszystko w pochwie jest już bardzo nabrzmiałe i odpowiednio gotowe. Sam płyn pojawiający się w czasie wytrysku nie jest do końca zbadany, co do jego pochodzenia oraz procesu gromadzenia się w pochwie. Jednoznacznie stwierdzono iż nie jest on moczem, a pewnego rodzaju ejakulantem przy czym nad celem jego produkcji łamią sobie zęby najwięksi specjaliści z dziedziny anatomii i im właśnie należy zostawić głębsze analizy. Wytrysk pochwowy jest to jednak ciekawe zjawisko i proces jego wywołania warto przeanalizować bardziej dogłębnie.

Otóż pozostawiając domysły i inne źródła za sobą należy zacząć analizę od tego co powoduje zjawisko kobiecego wytrysku. Mianowice jest to banalnie proste – stymulacja kobiecych skarbów, poprzedzona co ważne silnym podnieceniem, jakie ma miejsce jeszcze przed rozpoczęciem stosunku oraz w czasie trwania samego już seksu. Silne podniecenie ogromnie sprzyja szczytowaniu u kobiet, a rozpoczynanie zabawy bez odpowiedniego przygotowania partnerki jest tylko formą męskiej niecierpliwości i egoizmu lub w niektórych przypadkach po prostu niewiedzy.

Praktyczna rada dla Panów – gdy dziewczyna już leży na łóżku wykręca się i ociera swoimi nagimi udami, jej skóra nabiera rumieńców, a w skrajnych przypadkach nie wytrzymuje i zaczyna się masturbować – to znaczy, że jest już całkowicie gotowa. Oczywiście nie należny na to czekać z założonymi rękami tylko wzajemnie się droczyć i pieścić, tak byście oboje byli całkowicie gotowi, a nie jedynie jedno z was. Tak więc ten magiczny płyn powstaje w czasie stymulacji pochwy zbierając się wraz z rosnącym napięciem, a w momencie bardzo silnego orgazmu zostaje wystrzelony z cewki i towarzyszy temu niezmierna przyjemność. Jednak dla czego nie dzieje się to podczas każdego zbliżenia? A niektórzy czytają o tym jedynie w takich artykułach jak ten? Być może się dzieje ale tego nie widać, lub też widać w naprawdę minimalnym stopniu.

Całkowicie naturalnym zjawiskiem jest właściwie kobiecy wytrysk i dochodzi do niego zasadniczo w stu procentach seksualnych zbliżeń zakończonych intensywnym orgazmem u płci pięknej. Jednak zarówno budowa fizjologiczna każdej kobiety, wyćwiczenie mięśni kegla jak i umiejętności partnera, a przede wszystkim czas stymulacji są zróżnicowane. Dlatego tylko niewiele osób doświadcza wizualnie tego zjawiska. Lecz nic straconego – tak jak sam orgazm u kobiety jest rzeczą wymagającą niekiedy czasu i ćwiczeń, tak i wytrysk pochwowy można wyćwiczyć i zyskać przy tym nowe doznania. Jest on po prostu silną i specyficzną formą kobiecego orgazmu.

Tak więc co jest jeszcze ważne w dążeniu do pochwowego wytrysku poza odpowiednią grą wstępną.

Niezmiernie istotną kwestią są silne mięśnie kegla  – to one właśnie trzymają w całości wszystko co masz między nogami i to stwierdzenie tyczy się zarówno kobiet jak i mężczyzn. W przypadku mężczyzn ich kondycja powoduje lepsze panowanie nad erekcją, siłą doznania podczas orgazmu i możliwością dłuższego stosunku. U kobiet mają ogromny wpływ na przeżywanie silnych bodźców seksualnych, dobrze wyćwiczone sprzyjają mocniejszym skurczą pochwy w momencie szczytowania, wyciskając płyn zbierający się w gruczołach z ejakulatem doprowadzając do – EUREKA wytrysku! Jeżeli wszystkie pozostałe czynniki wpływające na udany seks czy związek jak: zaufanie do partnera, jego możliwości pozwalające przynajmniej na odbycie 10 – 15 minutowego stosunku, są jak najbardziej w normie, a Twoje orgazmy są słabe lub nie masz ich wcale – to z pewnością powinnaś zainteresować się tematyką mięśni kegla! Ćwiczenia te są bardzo proste nie wymagają siłowni czy fitness, choć w skrajnych przypadkach samo ich położenie ciężko jest czasem zlokalizować. Sam kobiecy wytrysk w niewidocznym wymiarze jest zwyczajnym zjawiskiem, a widokowym staje się w przypadku kobiet z dobrze wyćwiczonymi mięśniami kegla, którym towarzyszy utalentowany kochanek – rozumiejący i pragnący dać swojej kobiecie ogromną przyjemność.

Jak zlokalizować mięśnie kegla, jak je ćwiczyć by zaznać kobiecego wytrysku i przy tym zintensyfikować moc erotycznych doznań podczas stosunku.

U mężczyzn to stosunkowo proste gdyż wynika to z faktu, że prawie każdy facet regularnie się masturbuje, przez co osiąga regularnie orgazmy i przy okazji ćwiczy te właśnie mięśnie. Sama lokalizacja mięśni jest prosta i wystarczy wstrzymać mocz podczas jego oddawania, bądź też poruszać penisem gdy jest w fazie erekcji. Mięśnie które za to odpowiadają to właśnie mięśnie kegla. Wystarczy wykonywać ten sam ruch w seriach po kilka powtórzeń zwiększając z czasem ich ilość. Można wykonywać część serii szybkich skurczów i rozkurczów, jak i serie z dłuższym skurczem w przypadku pewnej już wprawy.  Regularne ćwiczenie tej zapomnianej partii Twojego ciała, pozwoli mężczyźnie na dłuższe stosunki zakończone mocniejszymi orgazmami i zapewnienie swojej partnerce większych łóżkowych wrażeń.

U kobiet natomiast sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, ze względu na fakt, iż większość przedstawicielek płci pięknej nie posiada zbyt dobrze rozwiniętych tych mięśni lub w ogóle nie potrafi wykorzystać ich ogromnego potencjału. Lokalizacja mięśni kegla przebiega identycznie jak u mężczyzn z tą różnicą, że nie posiadasz penisa, którym mogła byś poruszać wizualnie dostrzegając moment ich pracy. Możesz wsadzić sobie palec do waginy i spróbować zacisnąć mięśnie pochwy identycznie, jak robisz to podczas przerywania siusiania sprawdzając jak mocno czujesz ucisk na palcu. Problemy z wyjęciem palca podczas skurczu są oznaką dobrze wypracowanych mięśni, jednakże regularny trening z pewnością nie zaszkodzi. W przypadku jednak słabego nacisku lub znikomego należy je ćwiczyć jak najczęściej, używając do tego celu własnego faceta – przynajmniej pewnego jego fragmentu lub wygodniej – posłużyć się wibratorem. Zdecydowanie godna polecenia wydaje się druga opcja, ze względu na wrodzoną męską niecierpliwość, praktycznie na dłuższy dystans niwelującą taką możliwość. Specjalistycznym akcesorium do ćwiczeń mięśni dna miednicy, a dostępnym w każdym sklepie erotycznym są kulki waginalne potocznie zwane kulkami rozkoszy. Istnieje też sporo sposobów ćwiczeń mięśni pochwy polecanych przez rehabilitantów, a nie ingerujących w organy płciowe – gdyż mają one bardzo ważną funkcję również w odpowiednim utrzymaniu miednicy i całego ustroju. Zatem warto poszukać lecz są one trudniejsze do wykonania i z całą pewnością znacznie mniej przyjemne. W początkowym stadium odkrywania lokalizacji mięśni kegla warto się wspomóc palcami, partnerem czy też różnorakimi typami prostych dildo by poczuć namacalnie ten ucisk. Gdy już jesteś w stanie powtarzać te ruchy można wykonywać takie ćwiczenia w każdym miejscu: w samochodzie, kolejce do kasy czy siedząc przed komputerem – najważniejsza jest regularność i cierpliwość w oczekiwaniu na nieuniknione rezultaty. Na tej stronie widnieje baner, który przekieruje Ciebie do najlepszego erotycznego sklepu w Polsce. Można w nim nabyć  ciekawe gadżety erotyczne, niektóre z nich są niezwykle pomocne w kształtowaniu silnych mięśni kegla dając przy tym ogromną przyjemność. Sklep ten posiada także swój klub, w którym udostępniane są ciekawe artykuły opiewające w fascynującą tematykę seksu.

Zarówno same możliwości fizyczne można wyćwiczyć u obojga płci jak i na czas treningu czy odskoczni od codzienności urozmaicić swoje erotyczne życie o różnorakie akcesoria erotyczne. Szczególnie wartym polecenia gadżetem są tak zwane kulki rozkoszy z którymi to ćwiczenia zapewniają świetną kondycję mięśniom dna miednicy. Wibrator natomiast zapewni kobiecie możliwość dłuższej stymulacji, a partnerowi da wizualny impuls, zwiększy podniecenie i wniesie niezwykłą odskocznię. Najlepszym ćwiczeniem sprzyjającym rozwojowi mięśni kegla jest regularne szczytowanie, gdyż w jego czasie właśnie dochodzi do silnych skurczów tych że mięśni.

Wytrysk pochwowy może okazać się największym erotycznym doznaniem jakiegokolwiek zaznałaś w łóżku ze swoim wybrankiem, a dla niego stanie się to niezwykle inspirującym przeżyciem. Warto walczyć o dobrą kondycję organizmu w strefach intymnych i przekroczyć pewne łóżkowe tabu. Przecież każdy z nas pragnie większych i silniejszych przeżyć oraz przełamania pewnych monotonni w swoim życiu. Zachęcam zatem do zagłębienia się w tą niezbyt jeszcze popularną tematykę mokrych orgazmów jak również systematycznych prób dążących do ich osiągnięcia.