Oczywiście ukochanego mężczyznę można nauczyć zmywać i sprzątać po sobie, czy dzwonić, gdy późno wróci do domu, jednak nie należy popełnić błędu i zmieniać typowo męskie cechy. Naukowcy wyróżnili 4 cechy, których kobieta, choćby nie wiadomo jak się starała i tak nie zmieni. Oto one:

1.Czyny zamiast słów
Każda kobieta pragnie, by mężczyzna ubóstwiał i miłował słowem, aż do znudzenia. Niestety nieraz kobieta ma do swojego wybranka o to pretensję i to nie słusznie. W ich naturze bowiem panuje przekonanie, że wyznawać miłość wystarczy tylko raz, a potem wyraża swoją miłość czynami. Czyli tym, co najlepiej potrafi. Sprawia mu radość, że może coś zrobić dla ciebie, chociażby przykręcić półeczkę do ściany. Nie rozumie natomiast, że kobiecie potrzebne są czułe słowa i komplementy, by nadal czuła się atrakcyjna.

2.Robi piekło z zakupów
Kobieta uwielbia robić zakupy, szczególnie kupować ubrania. Dla niej to wielka frajda przymierzać drogie ciuchy i wcale nie mieć zamiaru ich kupować. Taki stan może trwać nawet kilka godzin i kobieta nie będzie czuła zmęczenie, do czasu gdy zacznie robić zakupy z mężczyzną. Najczęściej zakupy takie kończą się po kwadransie lub co gorsza wybucha jakaś awantura. Kobieta musi wiedzieć, że wybranek nie nawiedzi zakupów, często podczas nich marudzi i wybrzydza. Uważa ponadto, że zakupy to tylko strata czasu, nie umie zrozumieć, po co komu potrzebne są dwie takie same lub bardzo podobne do siebie rzeczy. Kosmetyki, stos butów i ciuchy to dla niego po prostu nadmiar. Nie martw się doceni twoje starania przy pierwszej lepszej okazji, gdy nie będzie cię w domu parę dni.

3.Nie znosi narzekania
Gdy coś gryzie kobietę, albo jej się nie powodzi musi komuś się wyżalić. Pragnie i oczekuje, by ukochany mężczyzna wysłuchał jej, pocieszył i przytulił. Mężczyzna natomiast zamiast zrobić to, co oczekuje kobieta, to jedynie zaczyna ją pouczać i każe jej nie histeryzować. No cóż taka jest już ich natura, bowiem, gdy tylko pojawi się problem ukochany stara się od razu znaleźć rozwiązanie. W taki sam sposób chce pomóc wybrance, nie rozumie, że kobieta nieraz potrzebuje sobie ponarzekać i oczekuje od niego, by był blisko niej i jej wysłuchał. Warto docenić starania faceta, który staje na głowie, by znaleźć rozwiązanie.

4.Przeczekuje kryzysy
Jeśli się posprzeczacie kobieta od razu chce wszystko wyjaśnić, chce mieć już wszystko za sobą. Mężczyzna natomiast często trzaśnie drzwiami i znika nieraz na całą noc. A to wszystko dlatego, że nie umie panować nad emocjami, a gdy coś go przerasta musi znaleźć sobie miejsce i wszystko przemyśleć. Najłatwiej osiągniecie kompromis kolejnego dnia, przy pomocy szczerej rozmowy pozbawionej krzyków i emocji.