Czy życie seksualne singielki może obfitować w sporą ilość zaskakujących doznań? Oczywiście, że tak! Przekonaj się, że brak stałego partnera wcale nie oznacza konieczności rezygnacji z przyjemności, jakich może dostarczyć aktywne życie seksualne.

Wiele kobiet żyje w przekonaniu, że brak stałego partnera jest równoznaczny z rezygnacją z życia seksualnego lub koniecznością odbywania przygodnych stosunków. Ile w tym prawdy? Tak naprawdę niewiele, bowiem życie seksualne singielki może być równie zróżnicowane, co życie osoby pozostającej w stałym związku. Jak to możliwe?

Pierwszym i chyba najsłynniejszym gadżetem erotycznym skierowanym do kobiet, są tak zwane kulki waginalne określane także mianem kulek gejszy. Mechanizm działania kulek gejszy oparty został na mikro drganiach, wywoływanych ruchem ciała noszącej je kobiety. Oczywiście wprawione w ruch kulki są w stanie wywołać rumieniec przyjemności na twarzy niemalże każdej pani. Co ciekawe, dawniej kulki dostępne były wyłącznie w… aptekach. Jak to możliwe? Otóż stosowanie kulek gejszy zwiększa sprawność mięśni Kegla, co z kolei odgrywa dużą rolę w przypadku świeżo upieczonych matek oraz pań po przebytej menopauzie. Kulki gejszy to gadżet, który urozmaici życie seksualne, a dodatkowo przysłuży się do zwiększenia poziomu odczuwanej satysfakcji. Co ciekawe, obecnie na rynku dostępne są kulki wyposażone w wibrator. Jak łatwo się domyśleć, ich stosowanie jest w praktyce o wiele przyjemniejsze, niż używanie kulek w wersji klasycznej.

Kolejną, niezwykle ciekawą propozycją, są masażery łechtaczki w formie stringów. Samo urządzenie ma z reguły fantazyjny kształt ptaka czy też motyla , który jest umocowany na delikatnych dla skóry paseczkach. Dzięki temu masażer może być używany zarówno w domu, jak i poza nim. Urządzenie zasilają baterie, natomiast sterowanie masażerem odbywa się za pomocą pilota. Na podobnej zasadzie działają wibrujące jajeczka, jednak w tym przypadku wibrujący mechanizm znajduje się wewnątrz ciała, podobnie jak ma to miejsce w przypadku kulek gejszy. Warto dodać, że najpopularniejszym typem wibrujących jajeczek ją jajka Lyla, które cechuje piękny design. Z tego względu jajeczka Lyla są porównywane do małych dzieł sztuki. Wszystkie wymienione powyżej gadżety, znajdziesz w dobrze wyposażonych sklepach z artykułami erotycznymi, takich jak eRozkosz.