W pobliżu Dobrodzień (~25km) TERAZ ONLINE 246 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 2 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Dobrodzienia i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Dobrodzień. Darmowa rejestracja w 30 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 4,87/5 | Opinie: 8561
Ostatnia aktualizacja: 25 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/514231
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 35
Wzrost: 150cm
Biust: C
Miasto: Dobrodzień
Kogo szukam: Mężczyzn, Przyjaźni
Fanów:
747 fanów
Wyświetleń:
128 406 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 10 minut temu
O mnie:
Zanim będziesz chciał mnie rozebrać dowiedz się ile łyżek cukru wsypuję do herbaty, na którym boku zasypiam, jaki mam dziwny nawyk i co czytam przed snem Może jeszcze nie spotkałam w życiu Pana Wymarzonego,ale za to spotkałam już: Pana Chama, Pana Kretyna, Pana Cwaniaka, Pana Mamisynkai Pana Kłamczucha. A Ty jakim Panem jesteś??

Lubię
czekoladę, naleśniki, białe Martini, sangria, pierogi cos się jeszcze znajdzie…
Nie lubię
chamstwa, cwaniactwa, nachalnych ludzi… Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. bananów Kobiety nigdy nie maja złego humoru. Kobiety maja dni o zmniejszonej tolerancji na głupotę…
Zainteresowania
sport, góry, długie spacery, dobry film dobra książka
Ulubiona muzyka
która łatwo wpada w ucho
Ulubione filmy
komedie, psychologiczne, filmy akcji…
Ulubione książki
P. Coelho, M. Witkiewicz, G. Musso, M. Kolacińska jest ich sporo
Ulubione cytaty
„Przez te wszystkie lata związku nauczyłem się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu, a może nawet właśnie przez to, trzeba codziennie dorzucać do pieca, żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie, robić drobne niespodzianki, dawać znak, że się kocha. Wszyscy faceci, którzy budzą się rano, powinni pamiętać o tym, że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić, czy w piecu się jeszcze pali, tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć, kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów, to może być drobiazg, SMS. Ale ognia trzeba pilnować, to jest rzecz najważniejsza”. Arkadiusz Jakubik …………………………………… Bo życie jest za krótkie na kiepski seks i nieszczęśliwe związki.Znajdz kogoś kto Cię szczerze pokocha idobrze przeleci.