W pobliżu Nowej Słupi (~15km) TERAZ ONLINE 423 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 2 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Nowej Słupi i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Nowa Słupia. Darmowa rejestracja w 50 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 9,24/10 | Opinie: 1100
Ostatnia aktualizacja: 10 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/405600
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 46 l
Orientacja: Heteroseksualna
Wzrost: 170cm
Waga: 68kg
Biust: DD/E
Miasto: Nowa Słupia
Kogo szukam: Mężczyzn, Przyjaźni, Dyskretnej Znajomości, Seksu sam na sam
Fanów:
253 fanów
Wyświetleń:
14 034 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 45 minut temu
O mnie:
Pozwólcie, że to ja będę decydowała z kim chcę nawiązać znajomość, a w przyszłości spotkać się. Każdy ma swoje wyobrażenie osoby z którą chce się spotkać. Dziękuję za miłe słowa I życzę wszystkim aby znaleźli tutaj osobę , której szukają. Za chamstwo będzie BAN. 1. TYLKO PAOWIE ZADBANI ZDECYDOWANI , DOBRZE ZBUDOWANY I DOMINUJĄCY 2. NIE WCHODZĘ NA SKYPE, ANI NIE UMAWIAM SIĘ NA „ZA PIĘĆ MINUT”, BO AKURAT MASZ WOLNE 3. ODPISUJĘ JAK MAM CZAS I NIE WSZYSTKIM 4. TO JA WYBIERAM Z KIM SIĘ SPOTKAM 5. Nie odpowiadam na pierwsze wiadomości typu „cześć” „hej” „co tam” – pisz konkretnie w jakim celu. 6. Nie odpowiadam na profile bez zdjęć albo ze zdjęciami nie pokazującymi właściciela. 7. JESTEM REALNA I TAKIEJ OSOBY SZUKAM. 8. JESTEM MĘŻATKĄ W OTWARTYM ZWIĄZKU 9. KOCHANKA NA STAŁY UKŁAD SZUKAM

Ulubione cytaty
W związku z wprowadzonymi zmianami w regulaminie w pl.zbiornik.com informujemy, że nie wyrażam zgody na kopiowanie, użyczanie i odsprzedawanie naszych zdjęć Zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam ,że wszelkie prawa do zamieszczonych przezemnie zdjęć i filmów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej wyraźnej zgody i pozwolenia.