W pobliżu Rybnika (~10km) TERAZ ONLINE 652 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 3 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Rybnika i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Rybnik. Darmowa rejestracja w 80 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 8,79/10 | Opinie: 17920
Ostatnia aktualizacja: 60 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/5456730
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 52 l
Orientacja: Heteroseksualna
Wzrost: 170cm
Waga: 58kg
Biust: D
Miasto: Rybnik
Kogo szukam: Mężczyzn, Przyjaźni, Związku, Dyskretnej Znajomości, Seksu sam na sam
Fanów:
925 fanów
Wyświetleń:
150 899 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 150 minut temu
O mnie:
Kobieta o zwiększonej powierzchni erotycznej. Zadbana i inteligentna. Z poczuciem humoru i pozytywnie nastawiona do źycia. Szukam przyjaciela…kochanka. Kolejność nie przypadkow. Zdrowy rozsądek i poczucie własnej wartości teź posiadam.Nie szukam tu kłopotów a raczej miłej i spokojnej znajomości ,która urozmaici codzienność.

Lubię
Piękny umysł.Elokwencję.Wrażliwość.Romantyzm.Wino czerwone wytrawne.Pieszczoty. Nietuzinkowość. Dobrą muzykę i poranki…śnieg i deszcz.Gorącą kawę i uśmiech.I ciepło Twojego ciała…zapach i szept…i westchnięcie w tym momencie i oddech szybki tuż po…
Nie lubię
Nie lubię nadętych ludzi co to dupę wyżej mają niż s…!!!Nie lubię spermy w ustach…Chamstwa , egoizmu,cynizmu i niepohamowanej chuci!!!Panów w skarpetkach w łóżku. I Rozczochranych…hmmmm inaczej mówiąc wolę tych co wiedzą co to depilacja:-) I FACETÓW KTÓRZY UMAWIAJĄ SIĘ TYGODNIAMI A NA GODZINE PRZED …ODWOŁUJĄ SPOTKANIE!!!DRUIGEJ SZANSY NIE MA:-)Dodam jeszcze jedno…facetów bez jaj ,którzy nie potrafią być szczerzy a tacy dla mnie to po prostu…fiuty!Jest ich tu baaaardzo wielu… Nie znoszę smarkaczy gotowych przelecieć wszystko co nie ucieka na drzewo.Sowo smarkacz nie tyczy się tylko wieku bo czasem dojrzali faceci zachowują się właśnie w taki sposób.Chcesz widzieć mnie w stringach…pończochach…to sam coś zareprezentuj sobą najpierw!!!I na Boga…nie wciskaj głodnych kawałków.Nie uporałeś się z odejściem byłej…? Ochłoń i stań na nogi dopiero potem szukaj kontaktu. Wysłuchiwanie krytyki pod adresem obecnej partnerki…to najgorsza rzecz jaką można zrobić!!!
Zainteresowania
Tybet…kraina moich marzeń. Czytam ,słucham muzyki. Oswajam się z rowerem.
Aktywność
W normie. Facet chce zawsze…kobieta zechce zawsze gdy facet ją odpowiednio zachęci.
Ulubiona muzyka
Słucham wszystkiego. Ulubionych jest wiele.
Ulubione filmy
Nietykalni…Mój rower … Nocny kowboj…Absolwent…etc
Ulubione książki
Jest ich wiele…czytanie ich to moja pasja.
Ulubione cytaty
Lepiej umrzeć na stojąco niź źyć na kolanach.