W pobliżu Szczucina (~15km) TERAZ ONLINE 591 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 1 minutę.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Szczucina i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Szczucin. Darmowa rejestracja w 50 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 9,54/10 | Opinie: 4281
Ostatnia aktualizacja: 25 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/21912165
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 55 l
Wzrost: 176cm
Biust: C
Miasto: Szczucin
Kogo szukam: Mężczyzn
Fanów:
613 fanów
Wyświetleń:
126 859 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 70 minut temu
O mnie:
nie znasz?-nie oceniaj! znasz?-szanuj!! mów wprost, nie za plecami….(plotki)-zazdrość???:) lubisz?…o k ufasz?-cieszę się;myślę że warto! MASZ GDZIEŚ? -nie martw się,-JA TEŻ!!!;D

Lubię
C E N I Ę SZCZEROŚĆ, uwielbiam piłkę nożną-oglądać;), WDZIĘCZNOŚĆ i wszystko to ,co jest w moim guście[mój gust jest zmienny jak ja:) ] PRZEPISY KULINARNE ( z książek lub filmów kryminalnych):) WROGOWIE MOICH WROGÓW SĄ MOIMI DOZGONNYMI PRZYJACIÓŁMI-ukłony w Ich stronę!
Nie lubię
OBŁUDY, DWULICOWOŚCI, CHAMSTWA,P O G A R D Y WZGLEDEM INNYCH(inteligentni i domyślni wiedzą o c b) P R A S O W A N I A!!!!!!!!!!!!! ŚMIECHU DODY- N I E N A W I D Z ĘĘĘĘĘĘ! BRRRRR!!!!!!
Zainteresowania
PIERDOŁY,KTÓRE I TAK ZA KILKA MIESIĘCY BĘDĄ INNE …:)(MĘŻCZYŹNI,ALKOHOL,KOLORY, MODA.ŻONY KUMPLI (DIETA!!!)WĘDKARSTWO,GRZYBOBRANIE-ZALEŻNE OD PORY ROKU,TUDZIEŻ MOJEGO NASTAWIENIA DO INNYCH ;),
Aktywność
SEKSUALNA?-NIE WIEM W JAKIEJ SKALI OKREŚLAĆ….:) F,C B… RESZTA- W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ,TAK PSYCHICZNEJ,JAK I FIZYCZNEJ, tzn. w normie, czesto ponad norme….;),nie raz poniżej normy;)hehe, hihihi, w kuchni-okolo 5-6x na tydzień;)
Ulubiona muzyka
#1 MARSZ ŻAŁOBNY F.CHOPINA (BEZ ŚCIEMY!!!) NIC SIĘ NIE STAŁO!, POLACY ,NIC SIĘ NIE STAŁO!nic wam nie..(NIE MÓWCIE O TYM NIKOMU);) HYMN I INNE PIEŚNI KIBICA,ale to już tajemnica mundialu:)) ja wohl,ja wohl,ich liebe alkohol… ostry rock i pościelówy,sex pistols,GBH,BLITZ,SIEKIERA,ONA,A.CHYLIŃSKA, PERFECT,aya rl, azyl p,DEZERTER!,VANGELIS,BIG CYC,Peja,
Ulubione filmy
VINCI,To ja złodziej,Dr HAUSE, KOŚCI,NOC ŻYWYCH TRUPÓW,LODY NA PATYKU,OJCIEC CHRZESTNY,PIŁA,Alternatywy 4, Zmiennicy,O Takich 2ch co ukradli księżyc,Bolek i Lolek,
Ulubione książki
wszystkie J.CHmielewskiej,Seria z jamnikiem, Grzesiuka,J Alexa,A CHRISTIE, Atlas grzybów(wybrane gatunki 😉 ) kucharska-(obrazki +konkretne przepisy);)
Ulubione cytaty
KAWY,PIWA,OBIADU ORAZ PACIERZA N I E O D M A W I AM WROGOWIE MOICH WROGÓW SĄ MOIMI PRZYJACIÓŁMI!!!!! MAŁY ALE WARIAT….U W A G A…..SPRAWDZA SIĘ u co 2go!jak to z głupim…..;)))))