W pobliżu Rejowca Fabrycznego (~25km) TERAZ ONLINE 78 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 1 minutę.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Rejowca Fabrycznego i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Rejowiec Fabryczny. Darmowa rejestracja w 65 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 5,35/6 | Opinie: 3523
Ostatnia aktualizacja: 35 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/102162161
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 40 l
Wzrost: 170
Biust: C
Miasto: Rejowiec Fabryczny
Kogo szukam: Mężczyzn, Kobiet, Par, Przyjaźni, Dyskretnej Znajomości, Seksu sam na sam, Seksu grupowego, Zabawy
Fanów:
154 fanów
Wyświetleń:
7 678 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 39 minut temu
O mnie:
Matka, żona, niezły materiał na kochankę 😉 Żeby pójść do łóżka nie musimy chodzić 2 miesiące, ale kawa wcześniej musi być. Jak również cień sympatii i wzajemna atrakcyjność. Nie tylko w wymiarze fizycznym. Cenię sobie swój czas, nie odpowiadam na wiadomości nie zawierające treści oraz od pustych profili. I jeszcze jedno – nie udostępniam tu zdjęć z twarzą, wiec mnie o takie nie proś.

Lubię
Lindorki Poprawną polszczyznę, rozmowy z inteligentnymi ludźmi A wręcz fascynuje mnie funkcja usuwania wiadomości przez „VIPow” 😉 Ja jeszcze dobrze nie przeczytam, profilu nie zdążę obejrzeć, o wymóżdżeniu zgrabnej riposty nie wspominając, a tu jeb, nie ma 😀 Ogólnie jakieś drażliwe tu towarzystwo 😉 Jeśli już mówimy o preferencjach – gustuję w mężczyznach wysokich, tj. powyżej 180 cm wzrostu.
Nie lubię
Chamstwa, cwaniaków i idiotów Bylejakości Zdjęć z sedesem w tle. Ogólnie brzydkich i nieestetycznych zdjęć. Odnoszę wrażenie, że niektórzy wrzucają foty jak leci, nie oglądając ich… Wqrzają mnie zaczepki typu „cześć”, „hej” – nie chce mi się na takie coś odpisywać. Podobnie w konsternację wprawiają mnie zapytania „czy masz ochotę na znajomość” od pustych profili. Otóż z zasady nie mam ochoty… Jeśli jesteś samotnym facetem a masz konto jako para lub kobieta – nie pisz do mnie. Numer telefonu to dosyć prywatna sprawa, ale jeśli masz problem z podaniem kontaktu do siebie – nie pisz do mnie. Natomiast na pytanie postawione w pierwszej wiadomości „ile za spotkanie” odpowiedź jest tylko jedna – nie stać Cię 🙂
Zainteresowania
Chętnie poznamy (wraz z moim osobistym małżonkiem) parę w zbliżonym wieku w celu wspólnego spędzania czasu, nie tylko w sypialni. Jednak nie wykluczam znajomości z singielkami i interesującymi singlami. Nie interesują mnie propozycje pt. „Szukamy kobiety do trójkąta”.
Aktywność
Zadowalająca
Ulubiona muzyka
Różna, od poważnej do disco polo
Ulubione filmy
Zatańcz ze mną
Ulubione książki
Mam wiele
Ulubione cytaty
Jeśli faceci są z Marsa to niech tam qrwa wracają