W pobliżu Irlandii (~50km) TERAZ ONLINE 9810 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 3 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na seks z Irlandii i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Irlandia. Darmowa rejestracja w dwie minuty. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy sex.

Ocena: 8,79/10 | Opinie: 10803
Ostatnia aktualizacja: 35 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/1234090
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 31 l
Orientacja: Heteroseksualna
Wzrost: 165cm
Waga: 56kg
Biust: C
Miasto: Irlandia
Kogo szukam: Mężczyzn, Kobiet, Par, Par K+K, Par M+M, Przyjaźni, Dyskretnej Znajomości, Seksu sam na sam, Seksu grupowego, Zabawy
Fanów:
7 562 fanów
Wyświetleń:
189 568 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 440 minut temu
O mnie:
Witamy. Pajacom którzy zalogowali się jako para mówimy wypier….ć, nie każdy jest idiotą jak wy i się nabierze na wasz marny profil bez weryfikacji. Jak jesteście w tym we dwoje to weryfikacja jest bardzo prosta, a jeśli uważacie że jest wam nie potrzebna to jak chcecie abyśmy traktowali was jako parę to do wiadomosci proszę dołączyć wasze zdjęcie z nazwą profilu, zbiornik i datą napisana na kartce i trzymaną przez was oboje, to też jest prosta rzecz do zrobienia. Także profilom bez zdjęć mowimy nie, lub gdy nie ma zdjęć obojga w całej okazałości. I nie wysyłać głupich pytań w stylu, czy chcecie się poznać, gdy na profilu nie ma zdjęć jednego z was,przeważnie pana. Na stałe mieszkamy w Irlandii, ale czasem odwiedzamy rodzinę w polsce więc możemy się spotkać i zabawić, z tym że, my wogóle nie pijemy alkoholu i nie bierzemy żadnych używek, bawimy się na trzeźwo. Nie tolerujemy podczas zabaw narkotyków, alkohol nam nie przeszkadza ale oczywiście z umiarem.

Lubimy
Otwartych ludzi, dobra zabawe, trzeźwy seks, nowe zapachy i smaki(ciała), gdy niebo jest całe niebieskie a słońce grzeje mocno i pieści naszą skórę, widok gór i wspinać się po kamieniach, ciepłą wodę w morzu, basy które pieszczą nasze ciała, śmiać się nawet z siebie, ćwiczyć swoje ciała by zwiekszać doznania w łóżku, lody, wakacje, uśmiechniętych ludzi, używać wszystkich zmysłów podczas seksu.
Nie lubimy
Kłamstwa, bladych twarzy na których widać tylko złość, kłótni, ludzi którzy uważają się za lepszych od innych, złych emocji, ludzi nie używających mózgu, profili bez zdjęć, koniobijców udających parę.
Zainteresowania
Siłownia, muzyka, podróże,
Aktywność
Aktywny tryb życia
Ulubiona muzyka
Techno
Ulubione filmy
Avatar, Harry Potter, Władca pierścieni, Transformers
Ulubione cytaty
Stop living like you live again W związku z wprowadzonymi zmianami w regulaminie w pl.zbiornik.com informujemy, że nie wyrażamy zgody na kopiowanie, użyczanie i odsprzedawanie naszych zdjęć i filmów. Zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczamy, że wszelkie prawa do zamieszczonych przez nas zdjęć i filmów należą wyłącznie do nas i niniejszym nie udzielamy zgody na wykorzystywanie naszych materiałów do jakichkolwiek celów bez naszej wyraźnej zgody i pozwolenia. Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczamy, że wszelkie prawa do publikowanych przez nas materiałów należą wyłącznie do nas i niniejszym nie udzielamy zgody na wykorzystywanie naszych materiałów do jakichkolwiek celów bez naszej zgody