W pobliżu Limerick (~50km) TERAZ ONLINE 728 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 3 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na seks z Limerick i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Limerick. Darmowa rejestracja w dwie minuty. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy sex.

Ocena: 8,97/10 | Opinie: 7403
Ostatnia aktualizacja: 35 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/126780
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 43 l
Orientacja: Bi
Wzrost: 168cm
Waga: 70kg
Biust: DD/E
Miasto: Limerick
Kogo szukam: Mężczyzn, Kobiet, Par, Przyjaźni, Seksu sam na sam, Seksu grupowego, Zabawy
Fanów:
951 fanów
Wyświetleń:
92 622 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 66 minut temu
O mnie:
Przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem zanim do mnie napiszesz.!!!!!!!!!!! Pustym profilom podziękuję. Szukam ,szukam a czy znajdę?…Napisz a zobaczymy czy to Ty.. Lubie młodszych…!!!Czy jest tu ktoś ciekawy na fajny układ??? Tylko panowie wysportowani … Ciężkie, marudne, wybredne babsko ale daję się mnie ujarzmić trzeba tylko znaleźć odpowiedni sposób… Wirtualne gierki mnie nie kręcą ,szybkie i byle jakie numerki tez nie.Panowie używający prostackiego języka proszę NIE pisać. Nie ma sensu wiadomości i tak obrazu lądują w koszu. To że tu jestem nie oznacza że spotykam się z każdym i bzykam się na potęgę z kim popadnie. Niestety to nie jest moim celem. Nie jestem tu po to by bic rekordy ilu mnie tu przeleci.Piszesz do mnie milo by bylo jak bys wyslal swoje zdjecie ( buzi panowie nie penisa).Mam swoje zasady wiem co lubię i jestem bardzo wybredna..

Lubię
Seks ..Seks i jeszcze raz seks, zadbanych mężczyzn ,fitness ,silownię,fotografię, kino, dobre towarzystwo, lampkę wina, dobrą kuchnie, dobra książkę.
Nie lubię
Nieogolonych panów.FUUU FUU FUUU Prostackiego zachowania . Prostolinijnych RUCHACZY. Pustych profili lub tylko z samym fiutem …. Debili a jest tu ich wielu.
Aktywność
Bardzo duza…
Ulubione filmy
Gone girl Before I Go to Sleep. Miasto 44. Ostatni lot. Kac Vegas
Ulubione książki
Paulo Coelho Danielle Steel Joanna Chmielewska Waris Dirie ( Kwiat Pustyni )
Ulubione cytaty
Jeśli kochasz jednocześnie dwie osoby naraz i nie wiesz którą wybrać ,wybierz tą druga bo jak byś szczerze kochał tą pierwszą ta druga by się nie pojawiła..