W pobliżu Kowalewa Pomorskiego (~25km) TERAZ ONLINE 82 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 1 minutę.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Kowalewa Pomorskiego i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Kowalewo Pomorskie. Darmowa rejestracja w 90 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 9,49/10 | Opinie: 9215
Ostatnia aktualizacja: 65 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/19290451
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 35
Wzrost: 170cm
Biust: DD/E
Miasto: Kowalewo Pomorskie
Kogo szukam: Mężczyzn, Przyjaźni
Fanów:
973 fanów
Wyświetleń:
25 433 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 50 minut temu
O mnie:
Mam męża. Jestem tutaj żeby podglądać, a może kawałek siebie tez pokaże 😉 Należę do kobiet w typie BBW, a przynajmniej tak uważają niektórzy😉 Nie spotykam się, chyba że mój mąż zmieni zdanie i zechce spotkać się z jakąś parą lub w trójkącie 2m 1k. NIE BAWIE SIĘ NA KAMERKACH!!!

Lubię
Lubię popatrzeć i pogadać. Kiedyś napisałabym, że przede wszystkim podobają mi się ładne penisy, teraz wiem, że chyba bardziej niz cokolwiek innego kreci mnie umysł, inteligencja i rozmowa na poziomie.
Nie lubię
Nie lubię kłamstw, wulgarnego odnoszenia się do ludzi, braku tolerancji, rażących błędów ortograficznych. Ciężko też jest zrozumieć wypowiedzi bez znaków interpunkcyjnych. W sumie to jest jeszcze wiele rzeczy, których nie lubie 😁
Zainteresowania
Nawiązując do regulaminu w pl.zbiornik.com informuje, że nie wyrażamy zgody na kopiowanie, użyczanie i odsprzedawanie moich zdjęć Zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do zamieszczonych przeze mnie zdjęć i filmów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej wyraźnej zgody i pozwolenia.zdjęcia które są na profilu są tylko na potrzeby profilu na zbiorniku nigdzie indziej.
Ulubione cytaty
Nigdy nie mów „nigdy” 😉