W pobliżu Limanowej (~10km) TERAZ ONLINE 427 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 1 minutę.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Limanowej i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Limanowa. Darmowa rejestracja w 50 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 9,59/10 | Opinie: 2981
Ostatnia aktualizacja: 20 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/372162161
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 43 l
Wzrost: 152cm
Biust: A
Miasto: Limanowa
Kogo szukam: Zabawy
Fanów:
1 822 fanów
Wyświetleń:
93 379 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 72 minut temu
O mnie:
Zimna, cyniczna, złośliwa. Nie łudź się, że to zmienisz, bo lubię taką siebie. Mam chroniczną alergię na pewien rodzaj ludzi i zachowań. To nieuleczalne. NIKOGO, ani NICZEGO tu nie szukam. Nie spotykam się z przypadkowymi ludźmi „na kawę, spacer, imprezę, seks”, etc. Nie „bawię się” seksem, nie bywam w klubach, na imprezach, etc. Jestem tu dla własnej przyjemności i moich znajomych. Zanim napiszesz, przeczytaj opis! Chcąc czymś zaintrygować, wysil się, a nie wysyłaj zaproszenia i infantylnej wiadomości. Nie masz nic do powiedzenia, nie pisz. Zdjęciem swojego przyrodzenia nie błyśniesz, bo lekcje biologii dawno przerobiłam. Cenię uwagę i zaangażowanie w relacjach, nawet czysto koleżeńskich.

Lubię
Porozmawiać z inteligentnymi ludźmi. Czarno- białe fotografie. Grę słów, mowę ciała. Niedopowiedzenia. Zagłębianie w umyśle . Powolne odkrywanie. Namiętność rodzącą się w głowie. Pożądanie ukryte w słowach, gestach, spojrzeniu. Zmysłowe, odurzające perfumy. Tak, jestem gotowa pobiec za urzekającym mnie zapachem! Ciepłe kraje, morze, plaże, lato, nurkowanie, naturyzm. Ludzi, którzy mają coś do powiedzenia. Konkretnych i dojrzałych (starszych od siebie) mężczyzn- panów 45+. Młodszym dziękuję. Dobry gust, wysublimowane zapachy. Dbałość o wygląd, styl, wyczucie mody, kulturę konwersacji. Uległość/ dominację. W jakiej konfiguracji, zostawiam domysłom. WYSOKICH, PRZYSTOJNYCH, ZADBANYCH, STARSZYCH BRUNETÓW 🙂. Siwe włosy też mają swój urok. Owłosienie na ciele. „Dobrze zbudowanych” (i nie mam, bynajmniej, na myśli sylwetki rozbudowanego „pana z siłowni” z szerokim karkiem i kaloryferem na brzuchu). Raczej większe brzuchy. Nie przeszkadza mi orientacja bi (u mężczyzn).
Nie lubię
– Świecenia zdjęciami genitaliów w awatarze lub wysyłania takowych przez obce osoby. – Osób, dla których jestem jedną z wielu opcji. Prostactwa i braku inteligencji, prymitywnych tekstów i braku znajomości poprawnej pisowni. Abnegacji wyglądu, rutyny i niezdecydowania. – „Obudzonych po czasie”… Wówczas to ja zasypiam. – Kobiet w łóżku. Pań aktywnie zainteresowanych mną i śledzących mój profil. – Kłamstwa i obłudy. Wiadomości typu: „co tam”, „jak tam”, „jak leci”, „ktoś coś”, „hej”, etc. !!! – Mężczyzn, którzy „lubią” wszystkie zdjęcia anatomiczne, nawet te najbardziej odrażające. – Mężczyzn, którzy będąc „przejazdem” myślą, że wpadną, jak na stację benzynową. – ” Kolekcjonowania” zbiornikowych znajomych. Mam w ich gronie tylko realnie poznane i bliskie mi osoby. – Brody, wąsów, włosów na plecach. Gdzie indziej, owszem… – Zdrobnień, więc nie zapraszaj mnie na „kawkę, spotkanko, imprezkę „, etc., a olśnij intelektem. Mam alergię na zwroty, typu: cycuszki, cipeczka,etc.
Zainteresowania
Moda, psy, opera, podróże, gotowanie.
Ulubiona muzyka
Pink Floyd, DM, Maanam, Renata Przemyk, Sting, Cohen, Wagner, Janusz Radek, J.A.P. Kaczmarek, Puccini, A. Korzeniowski.
Ulubione filmy
„Mój przyjaciel Hachicko”, ” Niewierna”, „Skaza”, „Mój rower”, itd… J.J. Kolski- całokształt, Louis Malle, Lars von Trier.
Ulubione książki
Murakami, Wiśniewski, Schmitt, Coelho, Caroll, Fowles.
Ulubione cytaty
„Chemia między ludźmi jest wtedy, kiedy dotykasz umysłu i nikt nie wie dlaczego ciało zaczyna płonąć.” „(…)Co znaczy „oswoić”? – Jest to pojęcie zupełnie zapomniane – powiedział lis. – „Oswoić” znaczy „stworzyć więzy”. – Stworzyć więzy? – Oczywiście – powiedział lis. – Teraz jesteś dla mnie tylko małym chłopcem, podobnym do stu tysięcy małych chłopców. Nie potrzebuję ciebie. I ty mnie nie potrzebujesz. Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeżeli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować.” Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę.