W pobliżu Göteborga (~30km) TERAZ ONLINE 3123 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 3 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na seks z Göteborga i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Göteborg. Darmowa rejestracja w dwie minuty. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy sex.

Ocena: 8,99/10 | Opinie: 3999
Ostatnia aktualizacja: 35 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/891012
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 44 l
Orientacja: Bi
Wzrost: 162cm
Waga: 67kg
Biust: C
Miasto: Göteborg
Kogo szukam: Mężczyzn, Par, Par M+M, Przyjaźni, Dyskretnej Znajomości, Wirtualnych fantazji, Seksu grupowego
Fanów:
207 fanów
Wyświetleń:
17 447 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 54 minut temu
O mnie:
Jesteśmy razem od 1996 roku. Ślub w 1999r. Nasza relacja jest dojrzała i w temacie seksu nie mamy już większych wątpliwości czego szukamy i co nas kręci. Liczymy na możliwość poznania normalnych ludzi, takich jak my, par lub mężczyzn. Chętnie kogoś z kim miło będzie pogadać, wpaść do klubu czy napić się piwa, a nie tylko wskoczyć do łóżka. Oboje w swingowaniu jestesmy biseksualni ale nie zmuszamy innych do tego. Ale jeśli mamy iść do łóżka chcemy by Panowie byli bi a w parze przynajmniej jedną osoba. Jest to miłe dopełnienie pieszczot kiedy wszyscy mogą być ze wszystkimi zwłaszcza gdy spotykamy się z Panami. Jeśli chodzi o Pary oczekujemy czegoś więcej niż seksu obok siebie i czystej wymiany partnerów – ten etap już jest za nami. Ostatnio odkrywamy zabawki i chętnie odwiedzamy kluby swingersowskie.

Lubimy
Seks oralny. Dużo pieszczot a nie tylko mechaniczne bzykanko.
Nie lubimy
Rozbudowanej przemocy choć dopuszczamy lekkie zabarwienie sm jeśli wszyscy się na to godzą. Nie lubimy chamstwa, prostactwa, głuchoty i ślepoty na oczekiwania innych.
Ulubiona muzyka
Rock, hard rock, różne odmiany metalu.
Ulubione cytaty
W związku z wprowadzonymi zmianami w regulaminie w pl.zbiornik.com informuje, że nie wyrażam zgody na kopiowanie, użyczanie i odsprzedawanie moich zdjęć Zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do zamieszczonych przeze mnie zdjęć i filmów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej wyraźnej zgody i pozwolenia.