W pobliżu Dobrego Miasta (~25km) TERAZ ONLINE 779 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 4 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Dobrego Miasta i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Dobre Miasto. Darmowa rejestracja w 55 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 9,97/10 | Opinie: 7933
Ostatnia aktualizacja: 15 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/912105
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 27 l
Orientacja: Heteroseksualna
Wzrost: 173cm
Waga: 85kg
Biust: C
Miasto: Dobre Miasto
Kogo szukam: Seksu sam na sam
Fanów:
2 180 fanów
Wyświetleń:
212 621 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 150 minut temu
O mnie:
Na chwilę obecną nie szukam i nie interesują mnie wasze propozycje, za wszystkie z góry dziękuję. Jeżeli już tu trafiłeś i masz zamiar wysłać mi jakąś elokwentną i górnolotną wiadomość po której padnę na kolana (w wiadomym celu ;)), to proszę przeczytaj informacje zawarte w opisie tego profilu, aby uniknąć nieporozumień. PANOM W DELEGACJI, PRZEJAZDEM I Z DRUGIEGO KOŃCA POLSKI DZIĘKUJĘ. Nie szukam też sponsoringu, jeżeli zmienię zdanie to dam Wam znać. Jeżeli masz więcej zdjęć penisa niż ja zdjęć cycków – nie pisz 😉

Lubię
może Ciebie? 😉
Nie lubię
– proponowania spotkań (szczególnie w pierwszej wiadomości), – zdjęc penisów (tajemnice są fajne), – pustych profili, – niskich facetów, – młodych chłopców, – błędów ortograficznych (tych rażących, mniejsze wybaczam).
Ulubione cytaty
„stanoł mi na ciebie” „zwal mi tymi cycami” „kurewsko sexi wyglądasz” „fajny z ciebie kurwiszon” „otyłe są leniwe.” „chciałbym Cię ruchnąć” „chcesz się dupczyć?” „to ile za loda?” „jak dobrze pogadasz to dam ci chuja do opierdolenia” „popukamy się laleczko? ” „tak się opisalaś, że na prawdę szkoda czasu na ciebie” „a kutasa pokazesz” „pogżeszymy?” „Ale bym cie zruchal w cycki i morde” „Ocenisz mi wacka na privku?”