W pobliżu Krakowa (~10km) TERAZ ONLINE 3177 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 1 minutę.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Krakowa i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Kraków. Darmowa rejestracja w 50 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 9,46/10 | Opinie: 5981
Ostatnia aktualizacja: 20 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/8929162161
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 33 l
Wzrost: 160cm
Biust: C
Miasto: Kraków
Kogo szukam: Mężczyzn, Par M+M, Przyjaźni, Seksu sam na sam, Seksu grupowego, Zabawy
Fanów:
2 203 fanów
Wyświetleń:
319 995 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 84 minut temu
O mnie:
Dawno przestałam oczekiwać. Teraz jedynie wyczekuję. Głównie na kogoś to uznaje, że interpunkcja to nie fanaberia, a ułatwienie sobie komunikacji.

Lubię
Życiowo-ludzi, muzykę, sport i dobrą zabawę w kulturalnym, ale ,,szurniętym pozytywnie” gronie. ,,Kocham ten stan kawa ja i czas” Łóżkowo*Lubię nowości, spełnianie fantazji, długie stosunki, a czasami szybkie numerki w nietypowych okolicznościach.. Czasami lubię długo i namiętnie. Ale moje drugie oblicze czasami pragnie czegoś ostrzejszego z klapsem w tyłek:)
Nie lubię
Życiowo- nudy, i stania w miejscu! Wszystko musi pędzić, kręcić się, bo fajnie jest chwytać ulotne chwile w dłoń!:) Błędów ortograficznych, głupoty, muzyki techno, różowych lasek i zniewieściałych facetów.
Zainteresowania
Muzyka, Teatr, Książka, rzadziej film i Ludzie! Obserwacja ludzi z osobna i zachowań społeczeństwa. Badanie zachowań w tramwajach, autobusach, na imprezach czy w sklepie przy kupnie bułki. Po co? Po nic! Bo lubię to i to mnie fascynuje!
Aktywność
Lubię sport w wydaniu czynnościowym- pływanie, siatkówkę. I w wydaniu biernym- kazdy zespołowy jesli mecze są ciekawe- najbardziej siatkówka! Czasem idę potańczyć z przyjaciołmi.
Ulubiona muzyka
Ulubiona to ta, która wleci do ucha, zostanie w głowie i będę bezustannie o niej myślała. Ostatnio tak zachwycił mnie Anthony and the Johnsons! A przez całe moje życie zachwyca mnie Kaśka Nosowska z Heyem! Miłością jednak największą darzę Pearl Jam. Pozytywne regaae daje czasami kopa, a melancholijny soundtrack z Once wzrusza od jakiegoś czasu. O muzyce mogę długo mówic, ale łatwiej mi napisać czego nie słucham- muzyki techno, muzyki klubowej, bardzo ciężkich metalowych brzmień.
Ulubione filmy
Once, Amelia i serialowi Przyjaciele, Big Bang Theory oraz Dr House! No i oczywiście Chłopaki nie płaczą!
Ulubione książki
Czytam dużo prawie wszystko co mi wpadnie w ręce, w różniej tematyce. Z książką jak z muzyką i mężczyzną- musi mnie zachwycić i porwać, zafascynować całościowo!
Ulubione cytaty
,,Unikac jak ognia ludzi bez poczucia humoru”