W pobliżu Łomży (~45km) TERAZ ONLINE 1230 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 2 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Łomży i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Łomża. Darmowa rejestracja w 40 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 9,42/10 | Opinie: 3690
Ostatnia aktualizacja: 80 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/119056789
Zweryfikowane:TAK
Wiek:33 l
Wzrost:160cm
Waga:60kg
Biust:DD/E
Miasto:Łomża
Kogo szukam:Mężczyzn
Fanów:
319 fanów
Wyświetleń:
15 760 Wyświetleń
Aktywność:Ostatnio zalogowana na stronie: 490 minut temu
O mnie:Znalazkam, nie szukam. Hej 🙂 zanim do mnie napiszesz, przeczytaj proszę tą imformacje. Nie odpiszę Ci jezeli: 1. Zaproponujesz mi jednorazowy seks, seks za pieniądze, albo w Internecie. 2. Chcesz ode mnie bieliznę, pończochy, albo jakiś element mojej garderoby. 3. Jesteś ode mnie młodszy. 4. Masz w zdjęciu profilowym swojego penisa. A kogo szukam? Jestem mężatką, interesuję mnie wyłącznie dłuższa relacja. Poszukuje kogoś komu będę mogla zaufać, ale do tego potrzebna czasu. Nie spotkam sie więc z Toba ani za tydzien, ani za dwa, moze nawet nie za pol roku. Ale jezeli poczuje, ze to jesteś wlasciwą osoba, spotkam sie z Tobą choćby jutro Nie wysyłaj mi proszę swoich zdjęć. Żadnych. Wygląd ma dla mnie drugorzedne znaczenie. Interesuje mnie Twoja głowa. Jeżeli nie bede miala o czym z Toba rozmawiac, nie spotkam sie z Toba. Poza tym nie dostaniesz mojego zdjęcia, wszystko co chce pokazać, jest w moim profilu. Jeżeli w dalszym ciągu jestes mna zainteresowany, zapraszam 😉

Lubię
Inteligentnych, zdecydowanych i pewnych siebie mężczyzn.
Nie lubię
Nie lubię jęczenia i żebrania o uwagę. „Odpisz”, „no czemu nie odpisujesz”, oraz kolejne wiadomości tego typu, spowodowują, że nigdy nie odpisze. Zostaw mi fajną wiadomość, i poczekaj. Nie lubię także, jak mężczyzna mówi o sobie „miś”, i uzywa podobnych tego typu określeń, a także zdrabnia swoje imię „Piotruś”, „Krzyś”, „Wojtuś”. Jeżeli zamierzasz tak o sobie pisać, nie pisz do mnie w ogóle.