W pobliżu Wysokiej (~30km) TERAZ ONLINE 110 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 3 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na seks z Wysokiej i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Wysoka. Darmowa rejestracja w dwie minuty. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy sex.

Ocena: 8,54/10 | Opinie: 4035
Ostatnia aktualizacja: 35 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/8920021
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 36 l
Orientacja: Bi
Wzrost: 165cm
Waga: 54kg
Biust: D
Miasto: Wysoka
Kogo szukam: Mężczyzn, Kobiet, Par, Par K+K, Przyjaźni, Dyskretnej Znajomości, Seksu sam na sam, Seksu grupowego, Zabawy
Fanów:
6 159 fanów
Wyświetleń:
120 021 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 180 minut temu
O mnie: Jesteśmy bardzo mocno kochającą się, stabilną, atrakcyjną, nietuzinkową i uwiebiającą sex parą. Lubimy się bawić sexem i nigdy nam się to nie znudzi. Cenimy sobie różnorodność i mocno rozwiniętą fantazję. Fascynuje nas namiętność, erotyka, świat sexu i doznań. Nawiązujemy kontakt tylko z osobami, które nas zainteresują. Nie odpisujemy i nie zamierzamy odpisywać wszystkim. Bardzo starannie i selektywnie dobieramy sobie towarzystwo do zabawy. Oboje jesteśmy mocno wybredni i zmanierowani… bo sami sobie też stawiamy bardzo wysoko poprzeczkę 🙂 Nie interesują nas zupełnie chcący do nas dołączyć single przed 30stką i po 50tce, odpadają też całkowicie pary z mężczyznami Bi, oraz ludzie którzy bawią się bez zabezpieczenia. ONA jest zdecydowanie bardziej aktywna i decyduje z kim i jak się bawi. ON czasem patrzy jak ona się bawi, czasem asystuje, a czasem dołącza do zabawy lub sam ją inicjuje.

Lubimy
Dobry, konkretny sex, poczucie humoru, kulturę, klasę, elegancję, piękne zadbane nogi/stopy w wysokich stylowych szpilkach… a poza tym baaardzo cienkie pończochy, sexowną bieliznę i dodatki, prezzroczystości….koszule, garnitury, marynarki 🙂 classy is sexy.
Nie lubimy
Nudy, bylejakości, tandety, prostactwa, chamstwa, łysych sebków z siłowni i braku kultury Nie bawimy się z parami, które biorą i które spotykają się z bylejakimi ludźmi, nie tolerujemy też nieporozumień, awantur, dochodzenia się i zazdrości i niestabilnych par z problemami wewnętrznymi. I „dobrej zmiany” też nie lubimy 🙂
Zainteresowania
są 😉
Aktywność
Oj aktywni:)
Ulubiona muzyka
80’s
Ulubione filmy
oboje uwielbiamy dobre porno 😉