W pobliżu Tarnobrzegu (~35km) TERAZ ONLINE 913 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 2 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Tarnobrzegu i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Tarnobrzeg. Darmowa rejestracja w 30 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 9,11/10 | Opinie: 19810
Ostatnia aktualizacja: 95 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/126189
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 51 l
Wzrost: 170cm
Waga: 56kg
Biust: C
Miasto: Tarnobrzeg
Kogo szukam: Mężczyzn, Kobiet, Par, Par K+K, Par M+M, TS/TV/TG, Dyskretnej Znajomości, Seksu sam na sam, Seksu grupowego, Zabawy
Fanów:
835 fanów
Wyświetleń:
39 806 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 26 minut temu
O mnie: WAŻNE : Jeśli nie macie czasu i chęci przeczytać opis do KOŃCA – darujcie sobie znajomość ! ——————————————————————————– Ja : Dominująca KOBIETA (bi) . On : mój uległy sługa (bi). Atrakcyjni, oraz doświadczeni w klimatach wszelkich perwersji. Wymagamy głównie ; DYSKRECJI, HIGIENY (CZYSTOŚĆ, DEPILACJA) i ZDROWIA. Zainteresowani jesteśmy poznaniem fetyszystów jak i osób zaintrygowanych dominacją, perwersjami, ostrym seksem i zabawami bi. Chętnie poznamy bezpruderyjne PARY z którymi się zabawimy lub dla których wstępnie dla zachęty zorganizujemy pokazy dominacji na zasadzie tzw. widowni – obserwatorów), Poznamy też uległe kobiety, CD, trans. Mężczyźni : tylko bi, dojrzali emocjonalnie, zdrowi (tzw. dawcy spermy i gotowi również na udział w spotkaniach grupowych). WIEK NIE MA znaczenia (od 20 w górę). Pisać konkrety, a nie samo „hej” itp. Dominująca Lady. WAŻNE ! Od osób bez fotek profilowych – WYMAGAM na priv fotki nago (bez twarzy) !

Lubimy
Konkrety : z uwagi na dotychczasowe doświadczenia i wiele rozczarowań – spotkamy się tylko z konkretnymi, BEZPRUDERYJNYMI i zdecydowanymi na real osobami. Ogłoszenie dla osób głównie z terenu podkarpacia. Z dalszych stron możliwe, ale musicie nas zaprosić do siebie lub inne konkretne i ciekawe propozycje. NIE interesują Nas cyberki, skypy, nierealne propozycje. etc. Nie spotkamy się w weekendy ! P.S. Jeśli klikamy u kogoś na zdjęcie lub film, że się nam podoba – tzn. że możliwy jest z tą osobą/osobami real itd. 😉
Nie lubimy
Nasze LIMITY (czego nie robimy) : Scat, krew, trwałe ślady, brudne zabawy.
Zainteresowania
Dopuszczam racjonalny sponsoring singli – tzn. typu pokrywanie kosztów wynajmu lokalu itp. (gdyż nie zamierzam jeszcze dokładać do „spotkań”).
Aktywność
Odpowiednia do realnych możliwości
Ulubione filmy
Perwersyjne porno