W pobliżu Sopotu (~20km) TERAZ ONLINE 1862 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 3 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Sopotu i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Sopot. Darmowa rejestracja w 75 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 4,19/5 | Opinie: 9210
Ostatnia aktualizacja: 25 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/46256722
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 41 l
Wzrost: 172cm
Waga: 61kg
Biust: C
Miasto: Sopot
Kogo szukam: Mężczyzn, Przyjaźni
Fanów:
609 fanów
Wyświetleń:
21 936 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 161 minut temu
O mnie:
„ Lubię jasne sytuacje. Lubię wiedzieć na czym stoję, kto jest kim w tej grze i o co gra. Lubię gdy ludzie jasno mówią mi na czym im zależy i czego oczekują – nie udają przyjaciół, nie udają miłości. Jestem dziwna bo stronię od toksycznych relacji i niszczących sytuacji. Wolę konkrety od podchodów. Nie lubię gdy ktoś się mną bawi, kiedy ja traktuje go serio. Boli mnie kłamstwo i złamane obietnice, brak szacunku i strata mojego czasu, za to cenie szczerość.”
I znów mnie ktoś zdenerwował. „Faceci” upodabniają się do kobiet, kuźwa zdjęcia z dziubkiem WTF!!! Do tego opona i wylewające się boczki z obcisłych bokserek ( fuj ) ale najlepsza wisienka na torcie to męski biust. Serio niektórym panom to nawet zazdroszczę 😂😂😂. Sorry gdybym miała firane ( brzuch) nad pipą to bym do naprawdę zadbanego i wysportowanego faceta nie pisała. Poprostu byłoby mi wstyd. Wiem, każdy ma inny gust. Ja mam taki, że nie lubię zaniedbanych i rozlazłych ciał z wyglądądem gogusia z bravo girl.
Drodzy Panowie dlaczego w pierwszej wiadomości wysyłacie zdjęcie swojego „chuja” ? Choćby nie wiem jak był wspaniały, proszę nie róbcie tego. Będę miała ochotę to sobie sama sprawdzę. Tylko spraw abym miała… ochotę 😉