W pobliżu Gdańska (~15km) TERAZ ONLINE 498 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 2 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Gdańska i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Gdańsk. Darmowa rejestracja w 55 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 8,44/10 | Opinie: 4551
Ostatnia aktualizacja: 55 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/10956781
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 48 l
Wzrost: 170cm
Waga: 85kg
Biust: DD/E
Miasto: Gdańsk
Kogo szukam: Zabawy
Fanów:
2 824 fanów
Wyświetleń:
188 168 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 26 minut temu
O mnie: Jesil nie masz zdjecia z twarza to do mnie nie pisz kutasem czy pipa swiecic to nie wszystko .Nie jestem chuda tylko puszysta babka ,a kto zna to wie, bardzo prosze was panowie nie myslcie tylko kutasami to nie jest najwazniejsze w zyciu nie lubie facetow ktorzy maja brode nie lubie i uj jak masz brode nie pisz albo obiecaj mi ze ja zgolisz
Zabraniam umieszczać ,przesyłać,publikować oraz udostępniać w jakikolwiek sposób treści tej strony, w tym obrazy i nagrania transmitowane na żywo lub video.
Kary naruszenia praw autorskich: Poprzez powielanie, publikowanie lub redystrybucję dzieł właściciela praw autorskich, bez zezwolenia, może być naruszające z ustawy o prawie autorskim i praw pokrewnych z dnia 4 lutego 1999 r publikator DzU. 1994 nr.24,poz.83

Kopiowanie, nagrywanie, przepisywanie, reemisja, powielanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku bez zezwolenia jest karalne i podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (Art.191a.)