W pobliżu Szczecinka (~25km) TERAZ ONLINE 858 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 3 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Szczecinka i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Szczecinek. Darmowa rejestracja w 65 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 9,501/10 | Opinie: 10833
Ostatnia aktualizacja: 90 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/9840511
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 36 l
Orientacja: Bi
Wzrost: 165cm
Waga: 55kg
Biust: DD/E
Miasto: Szczecinek
Kogo szukam: Mężczyzn, Kobiet, Par, Dyskretnej Znajomości, Seksu sam na sam, Seksu grupowego, Zabawy
Fanów:
6 358 fanów
Wyświetleń:
397 953 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 54 minut temu
O mnie: DO PAR Chętnie poznamy atrakcyjne pary bez problemów emocjonalnych i zazdrości o partnera z wyczuciem smaku i estetyki, lubiące miłą, wesołą a zarazem przepełnioną erotyzmem atmosferę. Preferujemy spotkania para z parą i nie przepadamy za zabawami w większym gronie. Nie tolerujemy alkoholu w nadmiernej ilości i narkotyków w żadnej postaci – ćpunom stanowcze NIE !!!. Nasza piękniejsza połowa jest bi, mocno bi. Interesują nas pary dla których swing to nie tylko fantazja a rzeczywistość i swój debiut w wymianie partnerów mają już za sobą. DO PAŃ Z wielką przyjemnością nawiążemy dłuższą znajomość z atrakcyjną dziewczyną na zasadzie przyjaciółka i kochanka w jednym. Chętnie zabierzemy Cię gdzieś na weekend lub kilkudniowy wypad. DO PANÓW Przyjmiemy zaproszenie do hotelu lub apartamentu na dyskretne spotkanie bez ingerencji w prywatność od eleganckiego, kulturalnego i wiedzącego czego chce Pana..Tylko konkretne propozycję bez zbędnej konwersacji. Koszty apartamentu po syronie Pana.

Lubimy
Miłych, inteligentnych i tolerancyjnych ludzi, ciekawą dyskusję, gustowne apartamenty, wspólny weekend z fajną parą w kameralnym spa, opalone i pachnące ciała, saunę, plaże i ośrodki naturystyczne, niegrzeczne miejsca na świecie, zadbane dłonie i stopy, namiętny, czasem wyuzdany sex oraz zabawy gadżetami. Bardzo cenimy elegancje i klasę.
Nie lubimy
Przesadzania z alkoholem podczas spotkania i narkotyków. Wysyłania zaproszenia do znajomych jeśli się wcale nie znamy lub okoliczności nie wskazują by to miało wkrótce nastąpić. Niewydepilowanych miejsc intymnych, zaniedbanych dłoni i stóp (blee, dyskwalifikuje to absolutnie każdą osobę, choćby miss i mister świata), otyłości, natrętów którzy nie rozumieją słowa NIE.
Zainteresowania
Podróże, naturyzm, aktywny sport, motoryzacja, psychologia i wiele innych
Aktywność
Tak.
Ulubione cytaty
„Aby odkryć, jakie zmiany zaszły w tobie, najlepiej wróć do miejsca, które jest takie jak kiedyś.” Nelson Mandela.