W pobliżu Wodzisława Śląskiego (~10km) TERAZ ONLINE 5223 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 3 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Wodzisława Śląskiego i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Wodzisław Śląski. Darmowa rejestracja w 80 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 8,45/10 | Opinie: 15019
Ostatnia aktualizacja: 65 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/1250139
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 33 l
Orientacja: Bi
Wzrost: 170cm
Waga: 59kg
Biust: C
Miasto: Wodzisław Śląski
Kogo szukam: Mężczyzn, Kobiet, Par, Przyjaźni, Dyskretnej Znajomości, Seksu sam na sam, Seksu grupowego, Zabawy
Fanów:
694 fanów
Wyświetleń:
15 647 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 350 minut temu
O mnie: ℹ️Soraya 30 lat. Często sarkastyczna, świadoma swojej kobiecości blondynka o zielonych oczach. ➡️Profil jest prowadzony przeze mnie (Soraya) Głównie spotykam się w towarzystwie mojej koleżanki Stephanie. ℹ️ Stephanie 32 lata. Z pochodzenia Włoszka ( była modelka) 180 cm wzrostu 66kg. Zielone oczy. Blondynka. Mówi w trzech językach 😉 ❗Nasz profil to nie gabinet ginekologiczny. Seks jest dla nas rodzajem sztuki, wyrażeniem siebie i nie ma nic wspólnego z wulgarną tandetą! Jesteśmy tu w ściśle określonym celu.

Lubię
➡️ Szukamy (chcemy być odnalezione 😉) 👨Mężczyzn wysokich, pewnych siebie i wyrafinowanych. ➡️ Samców Alpha ⬅️ O higienie i depilacji nie wspominając. Jest to rzeczą oczywistą. Na spotkania nie przynosimy ze sobą centymetra 😜, wierzymy w Waszą samocene i samokrytykę. I tutaj bardzo ważna kwestia ➡️Nawet jeśli masz 25 cm, a nie umiesz skleić dwóch sensownych słów, nie marnuj czasu pisząc do Nas i szukaj dalej. 👫 Par z Panią bi ❗otwartych z pasją i na poziomie ludzi. Którzy wiedzą co znaczy „zdrowe” swingowanie. ⏺️ Chętnie odwiedzamy swing kluby ⏺️ Jesteśmy bardzo selektywne ⏺️ Znajomość języka angielskiego, włoskiego lub hiszpańskiego konieczna ⏺️Nie jesteśmy tutaj dla zbiornikowego fame’u ❌ Nie Paniom „trochę” bisex ( bisex albo się jest albo nie ) ❌ Profilom ginekologicznym lub urologicznym 😆 ❌Profilom bez zdjęć ❌Nie hipokrytom ❌ Nie mężczyznom w związkach ✔️30-45 lat ✔️ Tak- ludziom otwartym i z poczuciem humoru ✔️ Maksymalna dyskrecja 🙊🙈🙉 ✔️ Właściwe używanie mózgu 😆
Nie lubię
❗ Akceptujemy zaproszenia do znajomych tylko po REALNYM spotkaniu. ❗ Nie interesują Nas wirtualne znajomości ❗
Aktywność
Każdy weekend