W pobliżu Biecza (~10km) TERAZ ONLINE 126 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 1 minutę.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Biecza i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Biecz. Darmowa rejestracja w 50 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 9,51/10 | Opinie: 1581
Ostatnia aktualizacja: 20 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/159168861
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 34 l
Wzrost: 163cm
Biust: B
Miasto: Biecz
Kogo szukam: Mężczyzn, Par, Przyjaźni, Związku, Dyskretnej Znajomości, Seksu sam na sam, Seksu grupowego, Zabawy
Fanów:
21 852 fanów
Wyświetleń:
1 013 561 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 80 minut temu
O mnie:
Sympatyczna,realna….pozytywnie nastawiona do życia kobieta….z temperamentem- wiedząca czego chce i oczekuje… Byłam tutaj i po przerwie wróciłam…kolejne konto.Czasami grzeczna,ułożona i spokojna a czasami wręcz przeciwnie lubiąca spontaniczność,szaleństwo i dobrą zabawę. Do przyjaciół przyjmuje poznane realnie osoby….jeśli będę chciała odstąpić od reguły sama zaproszę 🙂 Nie interesują mnie Panowie poniżej 28 lat!!! Niebieskie ludziki jeśli nie macie zamiaru ujawnić się…Proszę nie pisać do mnie,bo no i tak nie odpiszę… takie profile bede blokować!!!

Lubię
Pozytywnych…otwartych i inteligentnych ludzi z pasją:) Dominujących mężczyzn- co wiąże się z tym że jestem zwolenniczką raczej ostrego seksu ale nie zawsze- czułość i namiętność jest dla mnie bardzo ważna….liczą sie emocje jakie towarzyszą w życiu ogólnym jak i również seksualnym.Wieczorne spacery…miłą atmosferę…oraz masaż 🙂 Cenię sobie dłuższe przyjacielskie relacje.
Nie lubię
Natrętnych i dwulicowych ludzi…kłamstwa oraz braku higieny i kultury…Braku empatii…Totalnej znieczulicy w tych czasach
Zainteresowania
Japonia…Indie…Hiszpania- kultury innych krajów.Góry…morze…pasjonatka zwiedzania różnych miejsc.Jogging…Taniec…Wycieczki rowerowe:)
Ulubiona muzyka
Rock,jazz,trance,pop,metal symfoniczny
Ulubione filmy
Zielona Mila,Forest Gump,Skazani na Shawshank,Nietykalni,Wyznania Gejszy,Kill Bill
Ulubione książki
S.King
Ulubione cytaty
„Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi,bo nie jesteś sam” „Bo fantazja jest od tego by się bawić na całego” „Życie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co Ci się trafi” „Moje idee to gwiazdy,które nie potrafię ułożyć w konstelacje” Kochać kogoś, to przede wszystkim pozwalać mu na to, żeby był, jaki jest.” – William Wharton