W pobliżu Żagania (~40km) TERAZ ONLINE 123 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 2 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Żagania i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Wiskitki. Darmowa rejestracja w 30 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 9,54/10 | Opinie: 5613
Ostatnia aktualizacja: 95 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/62045619
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 49 l
Wzrost: 168cm
Waga: 70kg
Biust: B
Miasto: Wiskitki
Kogo szukam: Mężczyzn, Par M+M, Seksu sam na sam, Seksu grupowego, Zabawy
Fanów:
999 fanów
Wyświetleń:
61 407 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 46 minut temu
O mnie:
Szukam kochanków z fantazją, ale nie kopuluję w ciemno ze wszystkim, co się rusza. Stawiam na dojrzałość, a nie pesel. Niezobowiązujaca znajomość bez pruderii, aby otworzyć sie na siebie i odkrywać nowe doznania. Mam świadomość swojej kobiecości i wiem jak ją wykorzystywać dla wspólnej przyjemności. Nie wchodzę w niczyje życie i nie życzę sobie wchodzenia w moje. Nie szukam męża ani przyjaciela rodziny. Nie obiecuję i nie oczekuję wyłączności. Nie zamykam się na konfiguracje inne niż 1:1. Panowie, wszystkie penisy wyglądają podobnie. A to, do kogo są przymocowane robi wielką różnicę. Mnie nie jest wszystko jedno. Nie mam obowiązku spotykania się z każdym facetem i niebieskim ludkiem bez treści w profilu tylko dlatego, że chce. Na błyskotliwe wiadomości typu „hej” albo „dasz się wylizać, lalunia?” nie odpowiadam. Dla rozwiania wątpliwości wyjaśniam: nie jestem sfrustrowaną niedopchniętą suką z przerostem mniemania o sobie i nie szukam rycerza na białym koniu.

Lubię
Życie. Poszerzać horyzonty, burzę, zapach ziemi po deszczu, sprzeczności, wino, mężczyzn. Lubię inteligentne i wyrafinowane poczucie humoru ocierające się o cynizm albo wręcz surrealizm. Lubię, gdy mówisz co lubisz.
Nie lubię
Hołoty i prostactwa, chamstwa i góralskiej muzyki, głupoty, infantylnych zdrobnień, pustego łóżka, ABS (absolutny brak szyi), empatii na poziomie pleśni, mózgu wielkości orzeszka, braków w uzębieniu, błędów ortograficznych i gramatycznych, disco polo, stereotypów i uprzedzeń, rasizmu, ksenofobii, homofobii, hipokryzji, fanatyzmu, agresji – zwłaszcza w obronie niskiej samooceny. Ciszy w seksie. Udzielać korepetycji erotycznych młodzieży, choć pesel nie decyduje o tym kto w seksie jest jeszcze na poziomie podstawówki – czasem można się naciąć albo i przyjemnie zaskoczyc.
Zainteresowania
Dość szerokie i wszechstronne, lubię trochę albo więcej niż trochę wiedzieć o prawie wszystkim. A jak co działa …. uwielbiam.
Aktywność
pływam, jeżdżę konno, jeżdżę na rolkach, czytam, oglądam dobre filmy, lubię się też ponudzić ….
Ulubiona muzyka
Począwszy od ojców założycieli (Jimmy Hendrix, Iggy Pop itp.), przez ulubieńcow A. Warhola, punk, post-punk, pieśniarki i pieśniarzy (A.Clark, P.Smith, Umm Kalthum, N.Cave) na smooth jazz i chillout skończywszy. Nie wymieniłam wszystkiego. To może już prostsza odpowiedź: to skomplikowane.
Ulubione filmy
Kotka na gorącym blaszanym dachu, Billy Elliot, K-pax, Wielki Błękit, Nikita, Pulp Fiction, Das Boot, Funny Games, 21 gramów, W stronę Kandaharu, Czerwony Baron i całe mnóstwo innych
Ulubione książki
Najbardziej te, po przeczytaniu których pozostaje głupkowaty wyraz twarzy i pytanie co dalej zrobić, z życiem, ze sobą, ze światem….. A oprócz tego Mistrz i Małgorzata, Kraina Chichów, słownik arabsko-rosyjski, Krowy, świnie, wojny i czarownice, W co grają ludzie, (…), mam całą bibliotekę wymienić?
Ulubione cytaty
less is more; gdy czujesz niepokój to znaczy że świat wyciąga do Ciebie rękę (przysłowie chińskie). I NAJWAŻNIEJSZY: Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do publikowanych przeze mnie materiałów należą wyłącznie do mnie i nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej pisemnej zgody.